اخبار هفته اول آذر ماه 1401

اخبار هفته اول آذر ماه 1401

1401.09.11

✅ #شپاکسا

شرکت پاکسان در آبان ماه به درآمد فروش 273 میلیارد تومانی دست یافته که نسبت به ماه قبل 42.8% تغییر و نسبت به میانگین ماه های گذشته تغییر 53.2% نشان می دهد.

جمع مبلغ فروش شپاکسا در دوره 11 ماهه به 2055 میلیارد تومان رسیده است که تغییر7.1%- نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می دهد.

شپاکسا در این ماه 2164تن صابون را به فروش (داخلی) رساند که تغییر 75.36% نسبت به ماه گذشته نشان می دهد همچنین نرخ فروش این محصول نسبت به ماه قبل 8.07% تغییر داشته است.

✅ #شپاس

شرکت نفت پاسارگاد در آبان ماه به درآمد فروش 1467 میلیارد تومانی دست یافته که نسبت به ماه قبل 33.8% و نسبت به میانگین ماه‌های گذشته 48.2% رشد را نشان می‌دهد.

جمع مبلغ فروش شپاس در دوره 8 ماهه به 8400 میلیارد تومان رسیده است که 74.5% رشد نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد.

شپاس در این ماه 35876تن قیر 70/60 فله را صادر کرد. که کاهش 21.95% نسبت به ماه گذشته نشان می‌دهد همچنین نرخ فروش این محصول نسبت به ماه قبل 22.36% رشد داشته است.

✅ #بترانس

شرکت ایران ترانسفو در آبان ماه به درآمد فروش ۲۴۷ میلیارد تومانی دست یافته که نسبت به ماه قبل و میانگین ماه های قبل به ترتیب ۱۰۷/۴٪ و ۲۳/۶٪ رشد داشته است.

جمع مبلغ فروش بترانس در دوره ۸ ماهه به ۱۶۴۵ میلیارد تومان رسیده است که نسبت به دوره مشابه سال گذشته رشد ۶۶٪ داشته است.


1401.09.08

💢 نشست خبری رییس سازمان بورس و اوراق بهادار با خبرنگاران در سالن جلسات این سازمان در حال برگزاری است.

💢 تصمیم‌گیری در مورد دامنه نوسان

عشقی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار:

🟢بر اساس گزارشی که شرکت بورس و فرابورس خواهند داد، مجددا در خصوص دامنه نوسان تصمیم‌گیری خواهد شد. طی این مدت نیز با توجه به نوسانات بازار مشخص شد که افزایش دامنه نوسان منجر به نقدشوندگی بیشتر سهم‌ها شد و صف‌های خرید و فروش کمتری داشتیم؛ البته در ادامه نیز نیازمند تغییر حجم مبنا و طبقه‌بندی بازار هستیم.


1401.09.07

✅ #دانا

بیش از ۱۶۰ درصد رشد با ۱۵ میلیون حجم معاملات

✅ #حریل

💢 پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه شرکت ريل پرداز سير

درصد افزایش سرمایه: 28%

محل تامین افزایش سرمایه: سود انباشته

✅ #قاسم

عبور از ۵۳۰ تومان و ۸ میلیون حجم معاملات
حدود ۹۰ درصد رشد در میان مدت


1401.09.01

💢۷ شرکت فرابورسی از فردا دامنه نوسان ندارند

معاونت نظارت بازار شرکت فرابورس ایران با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: پیرو اطلاعیه‌های شماره ۳۴۷۴/الف/۰۰ مورخ ۱۴۰۰/۱۱/۰۹ و شماره ۳۸۳۴/الف/۰۱ مورخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ این شرکت، در راستای اجرای ضوابط مربوط به ماده ۲۲ دستورالعمل فعالیت بازارگردانی در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران و پس از بررسی‌های صورت گرفته از تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ تا ۱۴۰۱/۰۸/۳۰، حجم مبنا برای نمادهای معاملاتی دارای بازارگردان در بازارهای اول و دوم فرابورس ایران شامل صنعتی و معدنی شمال شرق شاهرود، بیمه تعاون تعاونی، شیر پاستوریزه پگاه گلپایگان، جنرال مکانیک، رایان هم افزا، کشت و دامداری فکا و سرمایه‌گذاری سبحان از فردا (چهارشنبه) اعمال نخواهد شد./تسنیم

✅ #غپینو

افزایش حجم معاملات در سقف روزانه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.