درباره ما

درباره اکسیر

گروه مشاوره وسرمایه گذاری اکسیر در سال ۱۳۹۶ با هدف ایجاد تحولی مناسب، در راستای ارائه خدمات نوین و استاندارد در حوزه معاملات بورس اوراق بهادار و انرژی تاسیس گردیده و همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های مشتری مداری خود قرار داده است.

این شرکت درحال حاضر با تمرکز بر ۲اصل مهم نوآوری در خدمات منحصر بفرد حوزه تحلیلی و مشاوره ایی وتکریم مشتری محوری را به عنوان مزیت های رقابتی و اصلی خود میداند.

امید واریم بتوانیم در سایه الطاف الهی در این راه
همواره درکنار شما عزیزان باشیم و از پیشنهادات سازنده تان در ارتقاء و پیشرفت این مجموعه استفاده کنیم .

چشم انداز گروه اکسیر

یکی از استراتژی های اساسی گروه مشاوره و سرمایه گذاری اکسیر نوآوری و حرکت در جهت تأمین نیازهای ویژه ای از بازار بورس بوده که تا این مقطع توسط کارشناسان و دانش آموخته گان در این زمینه تامین شده است و همواره پیشرو در ارائه بهتر خدمات به مشتریان خود بوده است.
اگرچه پیشرو بودن در این عرصه کاری سخت و دشوار است، اما لذت ارائه یک دستاورد و خدمات جدید و بهره برداری، انگیزه لازم را به بدنه گروه مشاوره و سرمایه گذاری اکسیرهمواره تزریق کرده است.

هیچگاه در گروه مشاوره و سرمایه گذاری اکسیر ، نگاه و توجهی به انجام پروژه های تکراری که بارها توسط باقی همکاران به انجام رسیده است وجود نداشته است. چشم انداز آتی گروه مشاوره و سرمایه گذاری اکسیر نیز بر همین اصل استوار است، که واحد توسعه و کیفیت گروه موکلف است که در انتخاب و گزینش طرح های جدید ، نوآوری و منطبق بودن با نیازهای اصلی مشتریان را در دستور کار خود قرار دهد، به عبارتی شناسایی معضلات در بازار بورس و مرتفع کردن و همراهی مشتریان از ویژگی های خاصی است که توسط متخصصین و کارشناسان گروه مشاوره و سرمایه گذاری اکسیر مورد توجه ویژه است.

اعتقاد به حفظ كرامت انساني و ارتقاء همه جانبه به عنوان ارزشمندترين سرمايه هاي این گروه و تبديل شعار بهبود مستمر به فرهنگ سازماني، ارائه خدمات برتر با بالاترین درجه کیفیت، جلب رضايت مشتريان، نوآوري در خدمات و حضور فعال در کلیه بازارها.

بر اين اساس دستیابی به اهداف زیر همراه سرلوحه کلیه فعالیتهای گروه مشاوره و سرمایه گذاری اکسیر خواهد بود:

1- بهبود مستمر كيفيت خدمات

2- نوآوري و توسعه خدمات

3- افزایش سهم بازار

4- افزايش رضايت مندی مشتريان

5- کاهش فعالیت های هزینه زا برای مشتریان

6- افزايش میزان راندمان خدمات و محصولات

7- افزایش میزان شایستگی کارکنان

درهمين راستا و برای ایجاد سازمانی پيشرو و نمونه ايجاب مي كند كه توانايي هاي خود را به اثبات رسانده و بدين ترتيب اعتماد مشتريان را بیشتر جلب نمائيم.

لذا عملكرد اين سيستم و اثر بخشي آن در فواصل زماني منظم با حضور خود و كليه متخصصین گروه، مورد بازنگری قرار گرفته و تدابير لازم در جهت تحقق اهداف و بهبود مستمر این سیستم اتخاذ خواهد شد.

علی رضا امامی مدیر عامل و عضو هیئت مدیره

کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت برای اکسیر محفوظ است - طراحی سایت توسط آرتیمان وب