باشگاه مشتریان

از آنجایی که فعالیت در بازارهای مالی همواره با هیجان و استرس همراه بوده است و نیاز به تجربه و تخصص دارد عدم آگاهی، نداشتن تجربه و علم کافی برای فعالیت در این بازار باعث ضرر های جبران ناپذیری به شما خواهد شد که باعث میشود علاوه بر اینکه ضررهای زیادی را متحمل شوید برای همیشه از این بازار خداحافظی کرده و فرصت سرمایه گذاری بسیار عالی را از دست خواهید داد بنابراین باشگاه مشتریان اکسیر گلد به عنوان یک زیر بنای مناسب برای افزایش تعامل بین این مجموعه و مشتریان گرامی از طریق ایجاد فرصت برای ارتباط با شما عزیزان و دریافت بازخورد نگریسته می شود.
باشگاه مشتریان سرمایه گذاری اکسیر با هدف توسعه مدرن و بروز در زمینه معاملات و مشاوره منظم را یک اصل مهم و جدا ناپذیر از مجموعه خود میداند و همیشه در کنار مشتریان وفادار خود ایستاده و به آنها اهمیت میدهد.
خدمات ما در باشگاه مشتریان اکسیر شامل موارد زیر خواهد بود :
1_ اخذ کد معاملاتی بصورت رایگان و آنلاين
2_ مشاوره خرید و فروش سهام
3_اصلاح سبد و چيدمان آن بر اساس سرمایه مشتریان
4_مدیریت سرمایه
5_سبد گردانی
6_ مشاوره سرمایه گذاری در طلا (فیزیکی و آنلاین)
7_ تحلیل های به لحظه و پشتیبانی در تایم بازار
۸_سبد بان خدمتی جدید و منحصر بفرد از گروه سرمایه گذاری اکسیر ( تماس اپراتور شرکت با کلیه اعضای باشگاه) بصورت مداوم هست که باعث نزدیکتر شدن و پیگیری کلیه مسائل سبد مالی مشتریان بوده و همیشه همراهشان است.

در ادامه شما میتوانید با انتخاب طرح و پر کردن فرم از
پشتیبانی لحظه ائی در زمان بازار ، اصلاح سبد ، مشاوره خرید و فروش سهام های مناسب با نوع استراتژی مالی شما بهره مند شده و به خانواده بزرگ اکسیر بپیوندید

عضویت طلایی در سایت اکسیر
عضویت نقره ای در سایت اکسیر
عضویت برنزی در سایت اکسیر